Mis on reis sinuga? Kas tasakaaluratas on kaasas?

- Feb 22, 2019-

Spring outing.jpg


Kevadel õied looduses, kui inimesed näevad värvilisi ja lõhnavaid lilli, siis nad loomulikult peatuvad ja vaatavad. Uuringus leiti, et lille vaatamine võib kõrvaldada närvipinge ja visuaalse väsimuse. Lisaks on lille vaatamine kasulik ka kesknärvisüsteemi reguleerimiseks ja keha erinevate funktsioonide parandamiseks. Kuid lillede vaatamise pargid on liiga suured. Lisaks toidule, joogile ja muule toidule peame valmistama tasakaalu! Lõõgastumiseks kevadel on teil liiga väsinud.


balance wheel.jpg


Elektriline nutikas tasakaaluratas, mida tuntakse ka kui elektriline ise tasakaalustav roller, elektriline hoverboard ja nii edasi, üldiselt seisev sõit, ilma gaasi- ja pidurita, kuid keha raskuskeskme ja juhtkangi abil keha liikumise juhtimiseks, keha liigub edasi, tahapoole tagurpidi Seisa sirgelt ja pidurdage, kallutage keha vasakule või paremale või keerake juhtnuppu, et pöörata või pöörata, pöörata 360 ° sisse ja sõidukiirus on proportsionaalne keha kaldenurgaga. Mõned saavad kasutada sobivat suu hooba, et juhtida tasakaalu ratast vasika ja vaba käega.


Tasakaaluratas on roheline, intelligentne ja paindlik, tuues teile täiesti uue sõidukogemuse. See on ideaalne vahend tuule tõmbamiseks ja jahutamiseks, meelelahutus ja fitness, vaba aja veetmine, reklaam, etikettide pidamine, turvapatrull ja mobiilne pildistamine. Tavapäraselt kasutatavad turul olevad tasakaalustusrattad hõlmavad ühe-, kahe- ja kahekordseid rattaid. Kevadreisil on rohkem inimesi, kahekordne ratas on lihtsam juhtida ja vastupidavustugevus on tugev, võite meid näha kauni maastiku vaatamiseks.

Paari:900 000 inimest on õiguslikult kvalifitseeritud teedeks, kuidas on uus elektritrattapoliitika? Järgmise:Linnad saavad mikromobiilsuse andmete kohta tõsisemaks