On see keelatud järgmise aasta aprillis? Kas te ikka vaja osta Electric Bike?

- Oct 30, 2018-

Hiina, nähes, et järgmisel aastal on ametliku rakendamise uue riikliku kindlustuse aprill 2019, on lahkunud, kui kõik ebaseadusliku elektriautod on keelatud ja keelatud läheb tee üle viie kuu. Seetõttu, paljud inimesed on takerdunud, kas on vaja osta elektrilise jalgratta ja millist electric bike osta.


electric bike.jpg


Seejärel, kuna uue riikliku kindlustuse rakendatakse ametlikult aprillis 2019, st, pärast 15 aprill riigi ebaseaduslik elektriautod (ilma litsentsi) ja lubamatu elektrilised jalgrattad keelatud ja keelatud toimub selle Road. Palju sõpru olnud segaduses electric sõidukid.


Tõepoolest, paljud tänapäeva elektriautod on kiire ja kandilised. Ületamist maantee ja rikub liikluseeskirju sageli esineb, nii on suurepärane turvariske. Kerge kokkupandav bike võrreldes rohkem luksuslik elektriline mootorrataste on muretsemine turvalisusele ohtu.


Statistika järgi praegu Hiina jäävates arv on jõudnud 200 miljoni aastane toodang enam kui 30 miljonit. Turul laieneb ja õnnetuste ja turvalisusele ohtu ka tulevad. Seega, aasta alguses neli riigiasutustele ühiselt välja uus riiklik standard poliitika parandada praeguse turu kaos.


Seetõttu ebaseadusliku elektriliste sõidukite/electric mootorrattad keeld Uudised on äratanud palju tähelepanu. Peking valla "õigus kohta the registreerimise ja juurdepääsu juhtimine elektriline jalgrattaid ja Pekingi" välja sel kuul selgelt näitab, et: 1. mai alates järgmisest aastast elektrisõidukite ebaseadusliku või püsiva kindlakstegemine toimub rangelt uuritud.


best electric bike.jpg


Alucard P10


Sel viisil peaks ostate millist elektrilised bike ja kohane? Nüüd püüame tegelikult osta mudeleid, mis vastavad uue riikliku kindlustuse, nagu kiiruse, kaalu, suuruse, aku, mootor jne, mis on kõik standard. Tähtsaim on, et pedaali boost funktsioon.

Paari:Ei ole raske alustamine, staatori Roller Super tasakaalustada must tehnoloogia Järgmise:Võib elektriliste Motorollerite ja tasakaalu rattad tuua metroo?