ALUCARD Lamborghini Style 2 RATTAD SELF-BALANCE SCOOTER 6,5 INCH BLUETOOTH-BLUE

ALUCARD Lamborghini Style 2 RATTAD SELF-BALANCE SCOOTER 6,5 INCH BLUETOOTH-BLUE

ALUCARD Lamborghini Style 2 RATTAD SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH WITH BLUETOOTH BLUE, MUDEL: CS-603B VÄRVUS: SININE 1. Kirjeldus Alcard Scooter koos 6.5-tolliste ratastega Lamborghini stiil koos bluetoothiga on intelligentne ja tehnoloogiliselt arenenud lahendus, mis pakub kasutaja isiklikku liikumist ...

Toote üksikasjad

ALUCARD Lamborghini Style 2 RATTAD SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH BLUETOOTH BLUE ,

MUDEL: CS-603B

VÄRV: SININE


1. Kirjeldus

Alvardo 6.5- tolline ratas Lamborghini stiiliga bluetoothiga on intelligentne ja tehnoloogiliselt arenenud lahendus, mis pakub kasutaja isiklikku liikumist, mis põhineb dünaamilisel tasakaalustuspõhimõttel, mis arvutab kasutaja raskuskese, kasutades güroskoopi ja kiirendusandureid. Kasutades uusimat tehnoloogiat ja tootmisprotsesse, lööb iga skuuter kvaliteedikontrolli läbi range testimise. Selle valgus, maksimaalne kaal, kaasaskantav disain, kasutusmugavus, valik ja OEM-teenus.


ALUCARDi kaherattaline tasakaalusõiduk sobib kasutamiseks parimate toormaterjalide, nagu põhiraps, güroskoop, mootorid, Samsungi patarei ja aruka ohutusega kaitstud tehnoloogia, et tagada selle ohutus ning inimeste vaba ootamatu põletamise või plahvatuse mured. Kõik sertifikaadid nagu CE, RoHS, FCC, UL ja kõige tähtsam on patendi eksportimine.

Mudeli nr:

CS-603B

Tootenimi

Alucard Lamborghini stiil 2 ratta isetasakaaluratas 6.5-tolline ratta koos BLUETOOTH-BLUE

Materjal:

ABS + PC

Maksimaalne koormus:

120KG

Maksimum kiirus:

12 km / h

Maksimaalne läbisõit:

18-20 km

Aku:

4400mAh / Sumsung / LG aku                           

Mootori võimsus:

500-700W

Max kaldenurk:

≤ 30 °

Neto kaal:

12KG

Laadimisaeg:

3 tundi

Rehvimõõt:

6.5 tolli (171 mm)

Laadimispinge:

AC 110-220V 50-60Hz

Värv:

Punane, must, valge, sinine, glod, roheline, kohandatud.


Selles jaotises saate teavet ja hoiatusi tasakaalustuspaneeli kasutamise kohta , nii et võite lõbusalt jääda täiesti ohutuks. Selleks, et saaksite oma tasakaalu pardal turvaliselt nautida, lugege läbi need kasutajasõbralikud juhised. Pöörake erilist tähelepanu kasutaja hoiatustele, kuna peate seda silmas pidama, kui sõidate oma tasakaalusõidukiga, kui soovite turvalist ja mõnusat kogemust.

Paari:ALUCARD Lamborghini Style 2 RATTAD SELF BALANCE SCOOTER 6,5 INCH BLUETOOTH RED Järgmise:ALUCARD Lamborghini Style 2 RATTAD SELF BALANCE SCOOTER 6,5 INCH MUST

Küsitlus