ALUCARD Lamborghini Style 2 WHEELS SELF-BALANCE SCOOTER 6.5-tolline BLUETOOTH VALGE

ALUCARD Lamborghini Style 2 WHEELS SELF-BALANCE SCOOTER 6.5-tolline BLUETOOTH VALGE

ALUCARD Lamborghini Style 2 RATTAD SELF-BALANCE SCOOTER 6.5-tolline BLUETOOTHI VALGE, MUDEL: CS-603B VÄRVUS: VALGE 1. Kirjeldus Alcard Scooter 6,5-liitrise ratastega Lamborghini stiil koos BLUETOOTH WHITE on intelligentne ja tehnoloogiliselt arenenud lahendus, mis annab kasutaja isikliku liikumise ...

Toote üksikasjad

ALUCARD Lamborghini Style 2 RATTAD SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH BLUETOOTH VALGE ,

MUDEL: CS-603B

VÄRVUS: VALGE


1. Kirjeldus

6,5- liitrise rattaga Alucard'i ratas BLUETOOTH WHITE Lamborghini stiil on intelligentne ja tehnoloogiliselt arenenud lahendus, mis pakub kasutaja isiklikku liikumist, mis põhineb dünaamilisel tasakaalustuspõhimõttel, mis arvutab kasutaja raskuskese, kasutades güroskoopi ja kiirendusandureid. Kasutades uusimat tehnoloogiat ja tootmisprotsesse, lööb iga skuuter kvaliteedikontrolli läbi range testimise. Selle valgus, maksimaalne kaal, kaasaskantav disain, kasutusmugavus, valik ja OEM-teenus.


ALUCARDi kaherattaline tasakaalusõiduk sobib kasutamiseks parimate toormaterjalide, nagu põhiraps, güroskoop, mootorid, Samsungi patarei ja aruka ohutusega kaitstud tehnoloogia, et tagada selle ohutus ning inimeste vaba ootamatu põletamise või plahvatuse mured. Kõik sertifikaadid nagu CE, RoHS, FCC, UL ja kõige tähtsam on patendi eksportimine.

Mudeli nr:

CS-603B

Tootenimi

Alucard Lamborghini stiil 2 ratta isetasakaaluratas 6.5-tolline ratta koos BLUETOOTHI VALGE

Materjal:

ABS + PC

Maksimaalne koormus:

120KG

Maksimum kiirus:

12 km / h

Maksimaalne läbisõit:

18-20 km

Aku:

4400mAh / Sumsung / LG aku                           

Mootori võimsus:

500-700W

Max kaldenurk:

≤ 30 °

Neto kaal:

12KG

Laadimisaeg:

3 tundi

Rehvimõõt:

6.5 tolli (171 mm)

Laadimispinge:

AC 110-220V 50-60Hz

Värv:

Punane, must, valge, sinine, glod, roheline, kohandatud.

2. Toote pildid

Võite kaotada tasakaalu, krahhuda objektidesse või kukkuda oma tasakaalustuslauast ja vigastada end igal ajal! Selle vältimiseks veenduge, et kasutate enne kasutamist põhjalikku lugemist. Enne oma eneses tasakaalustava rolleriga veenduge, et see töötab õigesti ja et olete tuttav, kuidas kõiki tarvikuid kasutada.

. Oma balansseeriva lauaga sõidu õppimisel veenduge, et kasutate kaitseriietust, nagu näiteks kiiver, põlvepesad, küünarnukid jne.

. See toode on ette nähtud ainult ühe inimese vedamiseks ja seda ei tohi kasutada teiste inimeste praamimiseks!


Paari:BILANSI SCOOTER 6,5 INCH BLUETOOTH MUST Järgmise:ALUCARD Lamborghini Style 2 RATTAD SELF BALANCE SCOOTER 6,5 INCH BLUETOOTH RED

Küsitlus