ALUCARD Knight Style 2 RATTAD SELF-BALANCE SCOOTER 6.5 INCH BLUETOOTH MUST

ALUCARD Knight Style 2 RATTAD SELF-BALANCE SCOOTER 6.5 INCH BLUETOOTH MUST

ALUCARD Knight Style 2 RATTAD SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH BLUETOOTH MUST, MUDEL: CS-605B VÄRVUS: MUST 1. Kirjeldus Alutz Scooter koos 6,5-tolliste ratastega Knight-stiil on intelligentne ja tehnoloogiliselt arenenud lahendus, mis pakub kasutaja isiklikku liikumist dünaamilise tasakaalustamine ...

Toote üksikasjad

ALUCARD Knight Style 2 RATTAD SELF BALANCE SCOOTER 6,5 INCH BLUETOOTH MUST ,

MUDEL: CS-605B

VÄRV: MUST


1. Kirjeldus

6,5- liitrise ratastega Alucard'i ratas Knight stiil on intelligentne ja tehnoloogiliselt arenenud lahendus, mis pakub kasutaja isiklikku liikumist, mis põhineb dünaamilisel tasakaalustuspõhimõttel, mis arvutab kasutaja raskuskese, kasutades güroskoopi ja kiirendusandureid. Kasutades uusimat tehnoloogiat ja tootmisprotsesse, lööb iga skuuter kvaliteedikontrolli läbi range testimise. Selle valgus, maksimaalne kaal, kaasaskantav disain, kasutusmugavus, valik ja OEM-teenus.

Mudeli nr:

Mudelinumber: CS-605B

Tootenimi

Alucard Knight Style 2 ratta isetasakaaluratas 6.5-tolline ratas koos Bluetooth-mustaga

Materjal:

ABS + PC

Maksimaalne koormus:

120KG

Maksimum kiirus:

12 km / h

Maksimaalne läbisõit:

18-20 km

Aku:

4400mAh / Sumsung / LG aku                          

Mootori võimsus:

500-700W

Max kaldenurk:

≤ 30 °

Neto kaal:

12KG

Laadimisaeg:

3 tundi

Rehvimõõt:

6.5 tolli (171 mm)

Laadimispinge:

AC 110-220V 50-60Hz

Värv:

Punane, must, valge, sinine, glod, roheline, kohandatud.

ALUCARDi kaherattaline tasakaalusõrestik tagab selle parema toormaterjali nagu põhiraam, güroskoop, mootorid, Samsungi patarei ja aruka ohutusega tehnoloogia, mis tagab selle ohutuse ja inimeste murelikkuse ootamatu põletamise või plahvatuse pärast. Kõik sertifikaadid nagu CE, RoHS, FCC, UL ja kõige tähtsam on patendi eksportimine.


Ühendamine Bluetooth-kõlariga

Lülitage roller sisse, kuulete " bluetooth'i sisestamist ", siis avage oma mobiiltelefon või muud Bluetooth-seadmed, otsige ja ühendage. Kuulates " edukalt ühenda " ära kuulatud, saate muusikat oma telefonist või muudest Bluetooth-muusikainstrumentidest esitada.

Paari:ALUCARD Knight Style 2 RATTAD SELF BALANCE SCOOTER 6,5 INCH BLUETOOTH BLUE Järgmise:ALUCARD Lamborghini Style 2 RATTAD SELF BALANCE SCOOTER 6,5 INCH REMOTE CONTROL WHITE

Küsitlus