Lamborghini kahe ratta Roller

Lamborghini kahe ratta Roller

ALUCARD Lamborghini stiilis 2 RATAST, ise tasakaalu Roller 6,5 TOLLINE BLUETOOTH punaste, mudel: CS-603BCOLOR:RED1. 6.5 rattad Lamborghini Style DescriptionThe Alucard Roller on intelligentne, technol

Toote üksikasjad

ALUCARD Lamborghini stiilis 2 RATAST, ise tasakaalu Roller 6,5 TOLLINE BLUETOOTH punaste,

MUDEL: CS-603B

VÄRV: PUNANE

1. kirjeldus

6.5 rattad Lamborghini Style Alucard Roller on intelligentne, tehnoloogiliselt arenenud lahendus, mis pakub kasutajale isiklik motion dünaamiline korrespondentkonto põhimõtetele arvutamisel kasutaja raskuskeskme kasutades Güroskoop ja kiirenduse andurid. Kasutades Viimane tehnoloogia ja tootmise protsesse iga Roller dokumendi range kvaliteedikontrolli katsetamine. Selle valgus, max kaal, kaasaskantav disain, kasutusmugavus, vahemik, ja OEM teenust.

ALUCARD kaherattalise tasakaalu Roller kasutab parim tooraine nagu emaplaati, Güro, mootorid, Samsung aku ja smart ohutuse kaitstud tehnoloogia tagab selle ohutuse ja tasuta inimeste mured ootamatu põletamine või plahvatuse. Kõikide sertifikaatide nagu CE, RoHS, FCC, UL ja ennekõike patent on olemas eksportivate.


Mudel nr:

CS-603B

Toote nimetus

Alucard Lamborghini stiilis 2 ratast ise tasakaalu Roller 6,5 tolline ratta BLUETOOTH punane

Materjal:

ABS + PC

Max koormus:

120KG

Max kiirus:

12km/h

Max odomeetri näit:

18-20km

Aku:

4400mAh/Sumsung/LG aku

Mootori võimsus:

500-700 W

Max kaldenurk:

MITTE ÜLE 30°

Netokaal:

12KG

Laadimise ajal:

3 tundi

Rehvi suurus:

6.5inch(171mm)

Laadimise pinge:

AC 110-220V 50-60Hz

Värv:

Punane, must, valge, sinine, Glod, roheline, kohandatud.

2. toote pildidTootmisliini

Laadimine

Sertifikaadi

Näitus


3.Step-sammult juhend kasutades korrespondentkonto juhatuse

Enne kasutamist korrespondentkonto juhatuse esimest korda, kasutajad peavad lugeda kõiki juhiseid põhjalikult nii, et nad mõistavad sõita ohutum viis

1. samm: Vajutage õrnalt sisse/välja nuppu Toide tasakaalustamise pardal.

2. samm: Koht suu üks suu padjad, oodake indikaator süttib ning seejärel seista teiste suu pad oma suu.

3. samm: Kui sa seisad stabiilselt laual, kasutada oma raskuskeskme otsese mis moel korrespondentkonto Roller käigud-lean edasi või tagasi liikuda samas suunas või vaba spin- kuid veenduge, sa ei liialt kõhn.

Märkus: Tasakaalu roller ei tohi kasutada kui see on tasakaalustatud. Kui see ei ole täiesti horisontaalne, see heli välja hoiatuse sa samm see ja balance board sisestamisel automaatset tasakaal kaitse režiimi.

Kasutades oma korrespondentkonto pardal ohutult

4. samm: Kasuta juhatuse keerama paremale ja vasakule.

5. samm: Saada korrespondentkonto laua ja samm välja üks jalg korrespondentkonto papi taga esimene ja samm välja teised.

Märkus: Tee ja järsu muutub samas suure kiirusega, sest see võib olla ohtlik.

Omakorda korrespondentkonto pardal samas liiklevad kaldega, ans see võiks põhjustada Roller kaotada tasakaal.

Foto: Pöörake vasakule oma parema jala edasi liikuda ja liikuda vasakule keerata paremale.

1. Palun riides ohutuse kaitsevahendeid kindad, küünarnuki padjad ja põlvekaitsmed.

2. peaks olema ratsutamine hõivatud liikluses ja Crowded kohti.

3. peaks mitte Ratsutamine auklik tee, mustuse, näiteks kruuskattega teedel.

4. peaks mitte üle 30 ° ramp Ratsutamine üles.

5. lapsed alla 12 mitte oletada, õppimiseks ja Ratsutamine.

6. ei soovitata Rattasõit Põhja külm talv.

7. peab sõitma sõiduk teel.

4. ohutu kasutamise eeskirjad

Käesolev osa annab teile teavet ja hoiatusi kasutades korrespondentkonto pardal, et saaksite end täiesti ohutu samas lõbus. Nii, et saate nautida oma korrespondentkonto pardal ohutult, Palun lugege läbi nende kasutaja suuniste kõigepealt. Pöörama erilist tähelepanu kasutaja hoiatusi, peate kandma nende meeles Ratsutamine oma korrespondentkonto roller, kui sa tahad olla turvaline ja mõnus kogemus.

5. lühitutvustus C-Star

C-STAR TÖÖSTUSLIKU LIMITED asutati 2000. Suurepärane võimalus moderniseeritud tootmisliinid, survevaluseadmed masin ja advanced teiste nendega seotud seadmete projekteerimine ja tootmine, C-täht on vastvõetav ja OEM ja ODM tellimuste erinevate kaherattalise tasakaalu roller, käe tasakaalu roller, somatosensory sõidukid, elektripliit rula jms valmistamiseks. Meie tooted on järgmine suundumus selle tööstuse ja all ajakohastamine turu ja tarbijate vajaduste rahuldamiseks. Hea kvaliteet ja maine toonud C-STAR paljud kliendid USAST, Kagu-Aasias, Lähis-Idas, Euroopas, jne, muutes aset rahvusvaheline ühendus! Projekteerida ja valmistada tasakaalu Roller 2015 Brand ALUCARD, millest sai kohe väga kuum-müüvad spordi toode, kui see on käivitatud loodud C-STAR!

Hot Tags: Lamborghini kaherattaliste roller, hoverboard roller, roller electric, tark roller, roller seista tehtud Hiina, Hiina, tootjad, tarnijad, tehase, hulgimüük, osta
Paari:Trafo 2 ratast Roller Järgmise:Knight kahe ratta elektriline Roller

Küsitlus