Trafo 2 ratast Roller

Trafo 2 ratast Roller

Hulgi ALUCARD 6,5 TOLLINE KAHERATTALISE TASAKAALUSTADA SCOOTERModel No.: CS-602BColor: white1. DescriptionWith korda arendamine ja tehnoloogia, sõidukid on meile kõigile väga tavaline, nüüd ja konkreetselt,

Toote üksikasjad

HULGI ALUCARD 6,5 TOLLINE KAHERATTALISE TASAKAALU ROLLER

Mudel nr.: CS-602B

Värv: valge

1. kirjeldus

Korda arenguga ja tehnoloogia, sõidukid on väga tavaline, et me kõik nüüd ja konkreetselt, elektri mootoriga sõidukid pole luksuskaupadele rohkem, meil on üha rohkem valikuid valida, kuigi kaherattalise electric tasakaalu roller, mis on populaarne keskkonnaalane tulemus tänapäeva inimesed meelelahutuslikus ja sõita, on vaid üks neist!

ALUCARD kaherattalise tasakaalu Roller kasutab parim tooraine nagu emaplaati, Güro, mootorid, Samsung aku ja smart ohutuse kaitstud tehnoloogia tagab selle ohutuse ja tasuta inimeste mured ootamatu põletamine või plahvatuse. Kõikide sertifikaatide nagu CE, RoHS, FCC, UL ja ennekõike patent on olemas eksportivate.

ALUCARD elektriline Roller (koos Bluetooth) parameetrid

Suurus

6,5 tolline

Võimsus

350W * 2

MAX kiirus

12km/h

MAX tõus

30°

MAX peale kaalu

120kg

Aku täituvus

4400WH

Bluetooth-

Jah

Operatsiooni kaugus

15KM - 20KM

Laadimise kestus

3 tundi

Toote suurus

66 * 25 * 26 CM

N. W.

11,5 KG

Adapter power

AC110-AC220V 50-60HZ

Värvi Valikud

Igat värvi saab kohandada

2. toote pildid


3.Step-sammult juhend kasutades korrespondentkonto juhatuse

Enne esmakordset kasutamist roller, kasutajad peavad lugeda kõiki juhiseid põhjalikult et nad mõistavad, kuidas sõita ohutult.

1. samm: Vajutage õrnalt sisse/välja nuppu Toide tasakaalustamise pardal. Te kuulete heli nagu "sisestage Bluetoothi", see tähendab, et Bluetooth režiim on sisse lülitatud, siis saate otsida Bluetooth oma mobiili. Muusikat nautides rõõmu!

2. samm: Panna suu üks suu padjad, ei seisa teiste suu pad oma suu, kuni indikaator süttib.

3. samm: Kui sa seisad stabiilselt laual, kasutada oma raskuskeskme otsese mis viis Roller käigud-lean edasi või tagasi liikuda samas suunas või vaba spin- kuid veenduge, sa ei liialt kõhn.

Märkus: Tasakaalu roller ei saa kasutada kui see on tasakaalustatud. Kui see ei ole täiesti horisontaalne, kuulete hoiatus kui teil samm see ja balance board sisestab automaatne tasakaal kaitse režiimi.

Kasutades oma korrespondentkonto pardal ohutult

4. samm: Kasuta juhatuse keerama paremale ja vasakule.

5. samm: Väljuge korrespondentkonto Roller ja samm välja hover papi üks taga suu esimene, siis teine.

Märkus: see on absoluutselt keelatud teha järsku muutub samas suure kiirusega, sest see võib olla ohtlik.

Omakorda korrespondentkonto pardal samas liiklevad kaldega, ans see võiks põhjustada Roller kaotada tasakaal.

Vt pilti järgmisel leheküljel.


Foto: Pöörake vasakule oma parema jala edasi liikuda ja liikuda vasakule keerata paremale.

4. ohutu kasutamise eeskirjad

Käesolev osa annab teile teavet ja hoiatusi kasutades korrespondentkonto pardal, et saaksite end täiesti ohutu samas lõbus. Nii, et saate nautida oma korrespondentkonto pardal ohutult, Palun lugege läbi nende kasutaja suuniste kõigepealt. Pöörama erilist tähelepanu kasutaja hoiatusi, peate kandma nende meeles Ratsutamine oma korrespondentkonto roller, kui sa tahad olla turvaline ja mõnus kogemus.

Hoiatus!

. Kasutajad on lihtne kaotada tasakaal, crash objektid või oma korrespondentkonto pardal kukkuda ja haiget ise igal ajal! Selle vältimiseks veenduge, et olete põhjalikult lugenud kasutusjuhendit enne kasutamist. Enne kasutamist oma isetasakaalustuv roller, veenduge, et see toimib nõuetekohaselt ja et olete informeeritud, kuidas kasutada kõiki osi.

. Kui sa õpid kuidas sõita oma korrespondentkonto pardal, teil on seljas kaitsevahendeid, nagu kiivrit, põlvekaitsmed, küünarnukk padjad ja jms.

. Pange tähele, see enese tasakaalustamine Roller on lubatud vedada ainult ühe inimese ja ei saa kasutada ferry teiste inimeste kohta!

. Palun ärge asemel mootor muu alternatiiv.

. Lapsed, kes kaal alla 30KG ei saa kasutada seda toodet ja lapsed, kes veel kaalulangus, kontrollib täiskasvanu kogu aeg.

. Inimesed, kellel on südamehaigus, kõrge vererõhk või liikuvuse teemasid on soovitatud kasutada see Roller. Rasedad naised ja puuetega inimesed peaksid ka mitte kasutama seda toodet.

. Korrespondentkonto juhatuse sõites hoida põlved veidi kõverdatud ja keha lõdvestunud, hoida head tasakaalu.

. Füüsilisest isikust tasakaalustada Roller sõites Hoia mõlemad jalad korter teemal suu padjad.

. Kandke mõistlik kostüüme, et aidata teil kiiremini reageerida hädaolukordadele.

. Veenduge, puudub piisav koormust tasakaalustav pardal, muidu kasutaja võib kahjustada ennast või juhatus. Lisaks sellele koormus peab olema suurem kui minimaalne kaalupiirang kirjas ohutusabinõud, on võimalik, et muidu kasutajad ei saa kontrollida hover juhatuse ning läheb allamäge, aeglustavad või peatumine on eriti ohtlik!

. Kui teil on vabastades kellegi teisega teine tasakaalu roller, veenduge, et hoida piisavalt vahemaa teie lauad vältida õnnetusi.

. Edaspidi märguanne alati, kui teil on Ratsutamine oma roller, sa seisad jalad alla 10cm.

. Ärge laske ennast sõites oma korrespondentkonto pardal, võttes telefonikõnede, muusika kuulamine või lihtsalt triivib maha võtta unistamine segane!

. Peab ei slide märja pinnaga, reverse pikki vahemaid, sõita suurtel kiirustel või liikudes kiiresti muuta.

. Pange tähele, et kiirus sõltub teie kaal maksimaalselt-18km/h, kuid soovitame teil minna kiiremini kui 10km/h. Kui sa lähed kiiremini kui see häire hoiatada teid.

5. lühitutvustus C-Star

C-STAR TÖÖSTUSLIKU LIMITED asutati 2000. Suur võime projekteerimine ja tootmine, moderniseeritud tootmisliinid, survevaluseadmed masin ja muud täpsemad vastav varustus, C-täht on vastvõetav ja OEM ja ODM tellimuste erinevate kaherattalise tasakaalu roller, käe tasakaalu roller, somatosensory sõidukite ja elektripliit rula valmistamine ja selle nagu. Meie tooted on järgmine suundumus selle tööstuse ja all ajakohastamine turu ja tarbijate vajaduste rahuldamiseks. Hea kvaliteet ja maine toonud C-STAR paljud kliendid USAST, Kagu-Aasias, Lähis-Idas, Euroopas, jne, muutes aset rahvusvaheline ühendus! Projekteerida ja valmistada tasakaalu Roller 2015 Brand ALUCARD, millest sai kohe väga kuum-müüvad spordi toode, kui see on käivitatud loodud C-STAR!


Paari:Normaalne Hoverboards Järgmise:Lamborghini kahe ratta Roller

Küsitlus