2 ratta Smart tasakaalu Roller

2 ratta Smart tasakaalu Roller

ALUCARD 8 TOLLINE 2 rattad tasakaalus SKUUTER koos LED valgus must COLORModel: CS-802LColor: Black1.DescriptionWith korda arendamine ja tehnoloogia, sõidukid on väga tavaline, et kõik meist nüüd ja spe

Toote üksikasjad

ALUCARD 8 TOLLI 2 RATASTE TASAKAALUSTAMINE SKUUTER KOOS LED MUSTA VÄRVI

Mudel: CS - 802L

Värv: must

1. kirjeldus

Korda arenguga ja tehnoloogia, sõidukid on väga tavaline, et me kõik nüüd ja konkreetselt, elektri mootoriga sõidukid pole luksuskaupadele rohkem, meil on üha rohkem valikuid valida, kuigi kaherattalise electric tasakaalu roller, mis on populaarne keskkonnaalane tulemus tänapäeva inimesed meelelahutuslikus ja sõita, on vaid üks neist!

ALUCARD kaherattalise tasakaalu Roller kasutab parim tooraine nagu emaplaati, Güro, mootorid, Samsung aku ja smart ohutuse kaitstud tehnoloogia tagab selle ohutuse ja tasuta inimeste mured ootamatu põletamine või plahvatuse. Kõikide sertifikaatide nagu CE, RoHS, FCC, UL ja ennekõike patent on olemas eksportivate.

Parameetrid 8 tolli elektriline Roller LED valgusega

Brändi nimi

ALUCARD

Rehvi suurus

8 tolli

MAX kiirus

12km/h

MAX tõus

30°

Koormus

120kg

Aku täituvus

4400WH

Operatsiooni kaugus

15KM - 20KM

Laadimise kestus

2-3 tundi

Toote suurus

66 * 25 * 26 CM

Adapter power

AC110-AC220V 50-60HZ

Värvi Valikud

Igat värvi saab kohandada

Suu-pad värvisuvandid

Must suu-padjad, punane suu-padjad ja sinine suu-padjad

2. toote pildid3. ALUCARD smart tasakaalu ratta ohutusabinõud:

Ohutusabinõude kohta

Soovime, et meie klientidel on võimalik nautida ALUCARD smart tasakaalu ratta ohutult, nii et nad saavad maksimaalselt ära nende kogemusi.

Kui te kunagi õppinud sõita jalgrattaga, autoga või muud liiki sõiduki, et kogemus aitab teil kui õpid kuidas kaherattaliste tasakaalu Roller sõita ohutult toimivad.

Me soovitame kõigil kasutajatel lugeda hoolikalt enne kasutamist ohutusabinõud.

Lugege need juhised hoolikalt mõned olulised ohutusnõuded, nagu maksimaalne kiirus, näitaja hoiatused ja kuidas ohutult välja lülitada TASAKAALUSTADA Roller.

TASAKAALUSTADA Roller enne iga kasutamiskorda kontrollida, ja kui kõik osad on lahti sõita ta ja saada ühendust oma hankija korraldada remonditööd.

Kasutage seda toodet viisil, mis võib kahjustada teiste inimeste või vara.

Anna volitamata asendamisi toote osad, nagu see võiks mõjutada ja kahjustada juhatuse tulemuslikkuse ning võib tuua kahju.

4. HOIATUS

Hoiatus:

Elektriline korrespondentkonto juhatuse soovitatav maksimaalne kiirus on 10km/h

Sõita ilma nõuetekohase koolituse ja nõustamisega. Sõita suure kiirusega põhjusel kaugemale kontrollimise suutlikkust.

Ühe või mitme reisijate veoks. Muidu võib murda sõiduki tasakaalu ja suurendavad väljalangemine kontrolli.

Õige Autojuhtimine tehnika sõita ja vältida keerates on mäed, auklik maastik ja järsu tõusuga.

Sõita ise balance board pärast juua või süüa stimulandid

5. lühitutvustus C-Star

C-STAR TÖÖSTUSLIKU LIMITED asutati 2000. Suurepärane võimalus moderniseeritud tootmisliinid, survevaluseadmed masin ja advanced teiste nendega seotud seadmete projekteerimine ja tootmine, C-täht on vastvõetav ja OEM ja ODM tellimuste erinevate kaherattalise tasakaalu roller, käe tasakaalu roller, enese korrespondentkonto sõidukid, elektripliit rula jms valmistamiseks. Meie tooted on järgmine suundumus selle tööstuse ja all ajakohastamine turu ja tarbijate vajaduste rahuldamiseks. Hea kvaliteet ja maine toonud C-STAR paljud kliendid USAST, Kagu-Aasias, Lähis-Idas, Euroopas, jne, muutes aset rahvusvaheline ühendus! Projekteerida ja valmistada ise tasakaalu Roller 2015 Brand ALUCARD, millest sai kohe väga kuum-müüvad spordi toode, kui see on käivitatud loodud C-STAR!Hot Tags: 2 ratta smart tasakaalu roller, liikumispuudega motorollerid, motoriseeritud roller, alalise roller, poisid roller, motorollerid poiste tehtud Hiina, Hiina, tootjad, tarnijad, tehase, hulgimüük, osta
Paari:CS-103 Smart Balance Wheel Hummer Järgmise:8 tolli täiskasvanud Roller

Küsitlus