8 tolli täiskasvanud Roller

8 tolli täiskasvanud Roller

ALUCARD 8 TOLLINE 2 rattad tasakaalus SKUUTER koos LED valgus- & Bluetoothi SPEAKERModel: CS-803BColor: White1.Products introduceWith korda arendamine ja tehnoloogia, sõidukid on väga tavaline, et kõik

Toote üksikasjad

ALUCARD 8 tolli 2 rataste TASAKAALUSTAMINE Roller LED LIGHT & BLUETOOTH KÕLAR

Mudel: CS-803B

Värv: valge

1. tooteid tutvustada

Korda arenguga ja tehnoloogia, sõidukid on väga tavaline, et me kõik nüüd ja konkreetselt, elektri mootoriga sõidukid pole luksuskaupadele rohkem, meil on üha rohkem valikuid valida, kuigi kaherattalise electric tasakaalu roller, mis on populaarne keskkonnaalane tulemus tänapäeva inimesed meelelahutuslikus ja sõita, on vaid üks neist!

ALUCARD kaherattalise tasakaalu Roller kasutab parim tooraine nagu emaplaati, Güro, mootorid, Samsung aku ja smart ohutuse kaitstud tehnoloogia tagab selle ohutuse ja tasuta inimeste mured ootamatu põletamine või plahvatuse. Kõikide sertifikaatide nagu CE, RoHS, FCC, UL ja ennekõike patent on olemas eksportivate.

Parameetrid 8 tolli elektriline Roller

Brändi nimi

ALUCARD

Rehvi suurus

8 tolli

MAX kiirus

12km/h

MAX tõus

30°

Koormus

120kg

Aku täituvus

4400WH

Operatsiooni kaugus

15KM - 20KM

Laadimise kestus

2-3 tundi

Toote suurus

66 * 25 * 26 CM

Adapter power

AC110-AC220V 50-60HZ

Värvi Valikud

Igat värvi saab kohandada

Suu-pad värvisuvandid

Must suu-padjad, punane suu-padjad ja sinine suu-padjad

2. toote pildid

3.User's piiranguteta

Anna volitamata asendamisi toote osad, nagu see võiks mõjutada ja kahjustada juhatuse tulemuslikkuse ning võib tuua kahju.

Kasutaja kaal piirangud

Miks me peame massi piirangud? Nad on seal:

1. tagada ohutus rattur;

2. vältida kahjustusi ei tekitaks juhatuse kaudu ülekoormus.

* Maksimaalne soovitatud rider kaal: 100 kg

* Minimaalne soovitatav rider kaal: 20 kg

Kaugus piirangud

Balancing juhatuse maksimaalset kiirust võivad mõjutada mitmed tegurid.

Maastik: saab sõita kiiremini üle korter, isegi jahvatatud, arvestades ebatasaste pindade aeglustub teie.

Kaal: teie kaal mõjutab kui kiire elektriline roller ei lähe.

Õhutemperatuur: pardal saab kiiremini edasi, kui see on talletab ja kasutab soovituslik temperatuurivahemik; nii tegemata jättes toob kaasa väiksemad top kiirused.

Korrashoiu: säilitada aku ning juhatus on optimaalne tingimus suurendab teie kiirus nii tegemata jättes tulemusel väiksemad top kiirused.

Kuidas te sõita: hoida mõistlikku ühtlase kiirusega, kui sageli peatumine ja alustades tahe vähendada nõuandekogu tippkiirus.

Kiirusepiirangud

Enese tasakaalu sild on soovitatav maksimaalne kiirus on 10 km/h. (tehniliselt on 18 km/h).

Kui te sõita kiiremini kui 10 km/h, väljastab juhatus usaldusväärse hoiatusega. Kui sõidad maksimaalselt lubatud sõidukiiruse, pardal saab oma bilansi tagamiseks, kuid kui te sõidan piir võib olla ohtlik, nagu juhatus võib kaotada tasakaal.

4. C-STAR tutvustus

C-STAR TÖÖSTUSLIKU LIMITED asutati 2000. Suurepärane võimalus moderniseeritud tootmisliinid, survevaluseadmed masin ja advanced teiste nendega seotud seadmete projekteerimine ja tootmine, C-täht on vastvõetav ja OEM ja ODM tellimuste erinevate kaherattalise tasakaalu roller, käe tasakaalu roller, enese korrespondentkonto sõidukid, elektripliit rula jms valmistamiseks. Meie tooted on järgmine suundumus selle tööstuse ja all ajakohastamine turu ja tarbijate vajaduste rahuldamiseks. Hea kvaliteet ja maine toonud C-STAR paljud kliendid USAST, Kagu-Aasias, Lähis-Idas, Euroopas, jne, muutes aset rahvusvaheline ühendus! Projekteerida ja valmistada ise tasakaalu Roller 2015 Brand ALUCARD, millest sai kohe väga kuum-müüvad spordi toode, kui see on käivitatud loodud C-STAR!


Hot Tags: 8 tolli täiskasvanud roller, elektriline Roller ratta, kaherattaliste elektriline roller, roller tasakaalu, 2 ratta tasakaalu roller, tasakaalu motorollerid tehtud Hiina, Hiina, tootjad, tarnijad, tehase, hulgimüük, osta
Paari:2 ratta Smart tasakaalu Roller Järgmise:Viinud tasakaalustamise Roller

Küsitlus

You Might Also Like