Viinud tasakaalustamise Roller

Viinud tasakaalustamise Roller

Alucard uus 8 tolline kaks rattad Smart enese tasakaalustamine motorollerid viinud mudel: CS-813Color: Blue1.Products- & brändi DescriptionWith korda arendamine ja tehnoloogia, sõidukid on väga tavaline, et kõik

Toote üksikasjad

Alucard uus 8 tolline kaks rattad Smart enese tasakaalustamine motorollerid koos Led

Mudel: CS-813

Värv: sinine

1. tooted ja brändi kirjeldus

Korda arenguga ja tehnoloogia, sõidukid on väga tavaline, et me kõik nüüd ja konkreetselt, elektri mootoriga sõidukid pole luksuskaupadele rohkem, meil on üha rohkem valikuid valida, kuigi kaherattalise electric tasakaalu roller, mis on populaarne keskkonnaalane tulemus tänapäeva inimesed meelelahutuslikus ja sõita, on vaid üks neist!

ALUCARD kaherattalise tasakaalu Roller kasutab parim tooraine nagu emaplaati, Güro, mootorid, Samsung aku ja smart ohutuse kaitstud tehnoloogia tagab selle ohutuse ja tasuta inimeste mured ootamatu põletamine või plahvatuse. Kõikide sertifikaatide nagu CE, RoHS, FCC, UL ja ennekõike patent on olemas eksportivate.

Parameetrid 8 tolli elektriline Roller

Brändi nimi

ALUCARD

Rehvi suurus

8 tolli

MAX kiirus

12km/h

MAX tõus

30°

Koormus

120kg

Aku täituvus

4400WH

Operatsiooni kaugus

15KM - 20KM

Laadimise kestus

2-3 tundi

Toote suurus

66 * 25 * 26 CM

Adapter power

AC110-AC220V 50-60HZ

Värvi Valikud

Igat värvi saab kohandada

Suu-pad värvisuvandid

Must suu-padjad, punane suu-padjad ja sinine suu-padjad

2. toote pildid


3. harjutamiseks enese tasakaalu Roller tips

Siin on mõned turvalisuse nõuandeid kasutades oma B-pardal väljaspool:

* Kanda mugavad kostüüme ja korter kingad, nii, et teie liikumist ei piirata.

* Praktika Ratsutamine avarustes pardale enne, kui oled harjunud saada lauale, läheb edasi, läheb tagasi, keerates, peatumine ja väljumisel.

* Korter, ratsutada, pindade isegi.

* Kui kogevad harjumatu maastik, sõita aeglaselt ja ei lase B-Board jäta maapinnal.

* Self tasakaalu Roller on mõeldud sõitmiseks üle tasane maastik ning ebatasasel pinnasel kasutamine mõjutab oma kiirust ja liikumist.

* Pay erilist tähelepanu, kui sa ei ole veel täiesti rahul Ratsutamine oma enese tasakaalu Roller ja kui olete kohanud jalakäijad või takistusi, kontrollitakse hoolikalt, et te kindlasti on võimalik läbida enne edasi liikuda.

4. samm-sammult juhend kasutades enese tasakaalustamine motorollerid

1. samm: Vajutage õrnalt sisse/välja nuppu Toide pardal.

2. samm: Konfigureerimine nõuandekogu tasakaalustava mehhanismiga.

3. samm: Koht suu üks suu padjad, oodake indikaator süttib ning seejärel seista teiste suu pad oma suu.

Samm 4: Kui sa seisad stabiilselt laual, abil oma raskuskeskme otsese kuhu poole juhatuse käigud - lahja ettepoole või tahapoole liikuda selles suunas, või vaba spin - kuid kindlasti Ärge liialt lahja.

5. samm: Kasuta juhatuse minna vasakule ja paremale.

6. samm: Saada laua. Enne kui sammu maha veenduge, et pardal on tasakaalus, ja välja üks jalg papi taga esimene etapp ja siis samm välja teised.

5. C-STAR profiil

C-STAR TÖÖSTUSLIKU LIMITED asutati 2000. Suurepärane võimalus moderniseeritud tootmisliinid, survevaluseadmed masin ja advanced teiste nendega seotud seadmete projekteerimine ja tootmine, C-täht on vastvõetav ja OEM ja ODM tellimuste erinevate kaherattalise tasakaalu roller, käe tasakaalu roller, enese korrespondentkonto sõidukid, elektripliit rula jms valmistamiseks. Meie tooted on järgmine suundumus selle tööstuse ja all ajakohastamine turu ja tarbijate vajaduste rahuldamiseks. Hea kvaliteet ja maine toonud C-STAR paljud kliendid USAST, Kagu-Aasias, Lähis-Idas, Euroopas, jne, muutes aset rahvusvaheline ühendus! Projekteerida ja valmistada ise tasakaalu Roller 2015 Brand ALUCARD, millest sai kohe väga kuum-müüvad spordi toode, kui see on käivitatud loodud C-STAR!Paari:8 tolli täiskasvanud Roller Järgmise:Ei

Küsitlus