Lapsed Roller

Lapsed Roller

HULGI ALUCARD 4.0 TOLLI KAHERATTALISE TASAKAALUSTADA ROLLER mudel nr.: CS-401 värv: punane 1. kirjeldus arendamisega korda ja tehnoloogia, sõidukid on väga tavaline, et me kõik nüüd ja täpsemalt, elektri mootoriga sõidukid ei ole luksuskaupadele enam, meil on rohkem...

Toote üksikasjad

HULGI ALUCARD 4.0 TOLLI KAHERATTALISE TASAKAALU ROLLER

Mudel nr.: CS-401

Värv: punane

1. kirjeldus

Korda arenguga ja tehnoloogia, sõidukid on väga tavaline, et me kõik nüüd ja konkreetselt, elektri mootoriga sõidukid ei ole luksuskaupadele enam, meil on üha rohkem valikuid valida, kaherattalise elektriline tasakaalu roller, mis on populaarne keskkonnaalane tulemus tänapäeva inimesed meelelahutuslikus ja sõita, on vaid üks neist!

ALUCARD kaherattalise tasakaalu Rollerlapsed kasutab parimaid tooraineid, nagu emaplaadi, Güro, mootorid, Samsung aku ja smart ohutuse kaitstud tehnoloogia tagab selle ohutuse ja tasuta inimeste mured ootamatu põletamise või plahvatuse. Kõik serdid nagu CE, RoHS, FCC, UL ja ennekõike patent on saadaval eksportimiseks.

ALUCARD elektriline Roller parameetrid

Suurus

4.0 tolli

Võimsus

250W * 2

MAX kiirus

5km/h

MAX tõus

10°

Laadimine kaal MAX

60kg

Helisignaali.

2200WH

Operatsiooni kaugus

8-10KM

Laadimise kestus

2 tundi

Toote suurus

66 * 25 * 26 CM

N. W.

5.0 KG

Adapter power

AC110-AC220V 50-60HZ

Värvi Valikud

Igat värvi saab kohandada

2. toote pildid


3.Step-by-step juhend kasutades tasakaalustav juhatus

Enne kasutamist 4.0 tolli tasakaalustamine juhatuse lapsed esimest korda, vanemad peavad lugege juhiseid hoolikalt et nad mõistavad, et ohutum viis sõita.

1. samm: Õrnalt nuppu sisse/välja tasakaalustamine pardal võimule üles.

2. samm: Koht suu üks suu padjad oodata indikaator süttib ja seejärel seista teiste suu pad oma suu.

3. samm: Kui on laual seisab stabiilselt, kasutada oma raskuskeskme otsese mis viis Roller käigud-lean edasi või tagasi liikuda samas suunas või tasuta spin- kuid veenduge, sa ei kõhn liiga palju.

Märkus: Tasakaalu Roller lapsed ei tohi kasutada kui see on tasakaalustatud. Kui see ei ole täiesti horisontaalne, kõlab teie lapsed välja hoiatuse kui nad samm see ja balance board sisestab automaatne tasakaal kaitse režiimi.

Kasutades oma tasakaalustav pardal ohutult

4. samm: Kasuta juhatus omakorda paremale ja vasakule.

5. samm: Saada tasakaalustav laua ja taga üks jalg tasakaalustav Papi välja samm esimese ja teiste välja samm.

Märkus: see on keelatud teha ja järsku muutub liikudes suurtel kiirustel, sest see võib olla ohtlik.

Omakorda tasakaalustav pardal samas liiklevad kaldega, kuna see Roller kaotada tasakaal.

Vt pilti järgmisel leheküljel.

Pilt: vasakule oma parema jala edasi liikuda ja liikuda oma vasakule keerata paremale.

4. ohutu kasutamise eeskirjad

Selles osas leiate teavet ja hoiatusi kasutades tasakaalustav pardal, et saaksite täiesti ohutu samas lõbus. Nii, et saaksite nautida oma tasakaalustav pardal ohutult, Loe Kasutaja suuniste kaudu. Pöörama erilist tähelepanu hoiatused kasutajale peate kandma nende meeles Ratsutamine tasakaalustav Roller kui teistele turvaliseks ja nauditavaks kogemuseks.

Hoiatus!

. Teie lapsed on lihtne kaotada tasakaal, crash objektid või tasakaalu Roller kukkuda ja haiget ise alati! Selle vältimiseks veenduge, et olete põhjalikult lugenud kasutusjuhendit enne kasutamist. Veenduge, et see toimib õigesti ja et sa oled kursis sellega, kuidas kasutada kõik tarvikud enne lasta oma lapsed kasutavad.

. Kui õppida, kuidas sõita oma tasakaalustav pardal, et kindlasti on kandis näiteks kiiver, põlvekaitsmed, küünarnuki padjad jne.

. See toode on konstrueeritud läbi ühe ja võib jätta teile kasutada ferry teiste inimeste kohta!

. Mootor ei muu alternatiiviga asendada.

. Lapsed, kes kaaluvad üle 50KG ei saa kasutada seda toodet.

. Tasakaalu Roller kasutamine eeldab kohalikke liikluseeskirju. Kindlasti järgima jalakäijate läheduses.

. 4,5 tolline elektriline roller, kasutades olla teadlikud takistusi võsude teist ja kaugus võttes selge joone või silmist aitab teil sõita väljaspool ohtu!

. Öelda lastele, kui Ratsutamine pardal hoida oma põlved veidi kõverdatud ja oma keha lõdvestunud, nii et nad saavad hoida end tasakaalus.

. Roller ise tasakaalu sõites hoidke mõlemad jalad korter teemal suu padjad.

. Palun küsige oma laste mõistlik kostüüme kandma toote, sest see aitab neil kiiremini reageerida hädaolukorras.

. Kui teie lapsed on vabastades kellegi teisega teises tasakaalu roller, veenduge, et hoida piisavalt vahemaa oma koeri vältida õnnetusi.

. Selle "ei ole mõistlik olla segane teie tasakaalustamine juhatus, võttes telefonikõnede, muusika kuulamine või lihtsalt triivib maha võtta unistamine sõites!

. Ära Sõida oma tasakaalu Roller tume ja halvasti valgustatud piirkondades.

. Ainult kasutada isetasakaalustuv pardal, kui ta toimib õigesti, vastasel juhul kasutamine kohe lõpetada.

. Ärge kasutage järsk slops.

. Protectors(supplied) võib kasutada alati kui kasutate teie Roller.

5. C-Star lühitutvustus

C-STAR TÖÖSTUSLIKU LIMITED asutati 2000. Suurepärane võimalus moderniseeritud tootmisliinide, survevaluseadmed masin ja täiustatud muud nendega seotud seadmed, projekteerimine ja tootmine, C-TÄHT on võimalik vastu võtta ja toota erinevaid kaherattalise tasakaalu roller, käe tasakaalu roller, somatosensory sõidukid, elektripliit rula ja nagu OEM ja ODM tellimused. Meie tooted on järgmine suundumus selles valdkonnas ja ajakohastamine turu ja tarbijate vajaduste rahuldamiseks. Hea kvaliteedi ja maine toonud C-STAR palju kliente USA, Kagu-Aasias, Lähis-Idas, Euroopas, jne, rahvusvahelise ühenduse võtmine toimub! Kavandada ja toota tasakaalu Roller 2015 Brand ALUCARD, mis sai kohe väga kuum müük sport toote, kui see on käivitatud loodud C-TÄHT!


Paari:Viinud tasakaalustamise Roller Järgmise:Suure ratta tasakaal Roller

Küsitlus