3D virtuaalne reaalsus peakomplekti

3D virtuaalne reaalsus peakomplekti

VR kasti virtuaalse reaalsuse 3D prillid II Smart PhoneModel: CS-VR01Color: WhiteThis VR lahter on suurepärane täiendus ja seadme elamus filme. See on lihtne panna oma smart ph

Toote üksikasjad

VR kasti virtuaalse reaalsuse 3D prillid II nutikas telefon

Mudel: CS-VR01

Värv: valge

See VR lahter on suurepärane täiendus ja seadme elamus filme. See on lihtne panna teie telefonile ta on otstarbekas tegutseda ja kasutada. Ruudu VR, saad suurepärane kogemus.

1. kirjeldus

Materjal: taaskasutatav ABS

Objektiiv: Fresneli

FOV:90 °

Nutitelefoni suurus: 4,7-6 tolline

Edasi CE, RoHS

Taotlus

1. värvi valikud: must, valge

Märkus: veel värve nagu punane, sinine, kollane või oranž on saadaval kogusega üle 500pcs

2. smart telefon 4,7-6,0 tolline

Pakkimine üksikasjad:

Suurus: 11,5 jaemüük * 19 * 14,5 CM

Jaemüügi G.W:309 g

Karbis suurus: 57 * 45 * 40cm

30 tk/ctn

G.W: 11KG

2. toote pildid


5. lühitutvustus C-Star

C-STAR TÖÖSTUSLIKU LIMITED asutati 2000. Suurepärane võimalus moderniseeritud tootmisliinid, survevaluseadmed masin ja advanced teiste nendega seotud seadmete projekteerimine ja tootmine, C-täht on vastvõetav ja OEM ja ODM tellimuste erinevate kaherattalise tasakaalu roller, käe tasakaalu roller, enese korrespondentkonto sõidukid, elektripliit rula jms valmistamiseks. Meie tooted on järgmine suundumus selle tööstuse ja all ajakohastamine turu ja tarbijate vajaduste rahuldamiseks. Hea kvaliteet ja maine toonud C-STAR paljud kliendid USAST, Kagu-Aasias, Lähis-Idas, Euroopas, jne, muutes aset rahvusvaheline ühendus! Projekteerida ja valmistada ise tasakaalu Roller 2015 Brand ALUCARD, millest sai kohe väga kuum-müüvad spordi toode, kui see on käivitatud loodud C-STAR!


Paari:Virtuaalne kaitseprillid Järgmise:3D virtuaalne reaalsus

Küsitlus