3D VR prillid

3D VR prillid

VR papist 3D glassesModel: CS-VRBOXColor: WhiteThis VR lahter on suurepärane täiendus ja seadme elamus filme. See on lihtne panna oma nutikas telefon, ja see on convenie

Toote üksikasjad

VR papist 3D prillid

Mudel: CS-VRBOX

Värv: valge

See VR lahter on suurepärane täiendus ja seadme elamus filme. See on lihtne panna teie telefonile ta on otstarbekas tegutseda ja kasutada. Ruudu VR, saad suurepärane kogemus.

1. kirjeldus

Objektiiv: vaik

Materjal: ABS + PC

Objektiivi läbimõõt: 42 mm

Osades: polüuretaan + memerable vaht

FOV:115 "

Taotlus

1. jaoks nutitelefon 4,7-6 tolline

Värvi valikud: valge

Märkus: muud värvid on saadaval kogusega üle 1000pcs

Pakkimine üksikasjad:

Jaemüük size: 20,5 * 14,5 * 15,5 CM

Jaemüügi N.W:567g, G.W 410g

Karbis suurus: 73.5 * 42 * 51 cm

30PCS/ctn

2. toote pildid5. lühitutvustus C-Star

C-STAR TÖÖSTUSLIKU LIMITED asutati 2000. Suurepärane võimalus moderniseeritud tootmisliinid, survevaluseadmed masin ja advanced teiste nendega seotud seadmete projekteerimine ja tootmine, C-täht on vastvõetav ja OEM ja ODM tellimuste erinevate kaherattalise tasakaalu roller, käe tasakaalu roller, enese korrespondentkonto sõidukid, elektripliit rula jms valmistamiseks. Meie tooted on järgmine suundumus selle tööstuse ja all ajakohastamine turu ja tarbijate vajaduste rahuldamiseks. Hea kvaliteet ja maine toonud C-STAR paljud kliendid USAST, Kagu-Aasias, Lähis-Idas, Euroopas, jne, muutes aset rahvusvaheline ühendus! Projekteerida ja valmistada ise tasakaalu Roller 2015 Brand ALUCARD, millest sai kohe väga kuum-müüvad spordi toode, kui see on käivitatud loodud C-STAR!


Paari:VR 3D prillid Järgmise:VR peakomplekti

Küsitlus