Virtuaalne kaitseprillid

Virtuaalne kaitseprillid

3D VR prillid hulgimüügi hind VR 3D GlassesModel: CS-VR06Color: valge, muud värvid saadaval. See VR lahter on suurepärane täiendus ja seadme elamus filme. See on lihtne

Toote üksikasjad

3D VR prillid hulgihind VR 3D prillid

Mudel: CS-VR06

Värv: Valge, muud värvid saadaval.

See VR lahter on suurepärane täiendus ja seadme elamus filme. See on lihtne panna teie telefonile ta on otstarbekas tegutseda ja kasutada. Ruudu VR, saad suurepärane kogemus.

1. kirjeldus

Materjal: ABS

Objektiiv: Jaapan-imporditud PMMA

Objektiivi läbimõõt: 40mm

Fookuskaugus: 55 mm

Paksus: 9,5 mm 8 soojuse soojuskao avadega

VAATEVÄLJA: 80°

Taotlus

Nutitelefoni 4,0-6,0 tolline

Pakkimine üksikasjad:

toote suurus: 220 * 130 * 107 mm

karbis suurus: 720 * 470 * 310 mm

20pcs/ctn 12KG/ctn

2. toote pildid


5. lühitutvustus C-Star

C-STAR TÖÖSTUSLIKU LIMITED asutati 2000. Suurepärane võimalus moderniseeritud tootmisliinid, survevaluseadmed masin ja advanced teiste nendega seotud seadmete projekteerimine ja tootmine, C-täht on vastvõetav ja OEM ja ODM tellimuste erinevate kaherattalise tasakaalu roller, käe tasakaalu roller, enese korrespondentkonto sõidukid, elektripliit rula jms valmistamiseks. Meie tooted on järgmine suundumus selle tööstuse ja all ajakohastamine turu ja tarbijate vajaduste rahuldamiseks. Hea kvaliteet ja maine toonud C-STAR paljud kliendid USAST, Kagu-Aasias, Lähis-Idas, Euroopas, jne, muutes aset rahvusvaheline ühendus! Projekteerida ja valmistada ise tasakaalu Roller 2015 Brand ALUCARD, millest sai kohe väga kuum-müüvad spordi toode, kui see on käivitatud loodud C-STAR!
Paari:Virtuaalse reaalsuse kaitseprillid Järgmise:3D virtuaalne reaalsus peakomplekti

Küsitlus