VR 3D prillid

VR 3D prillid

3D VR 11 virtuaalne reaalsus mängu klaas mudel: CS-VR11 värv: valge see VR on suur täiendada ja seadme elamus filme. On lihtne panna teie telefonile ta ja on mugav kasutada ja kasutada. Ruudu VR, saad suurepärane kogemus...

Toote üksikasjad

3D VR 11 virtuaalne reaalsus mängu klaas

Mudel: CS-VR11

Värv: valge

Ruudu VR on suur täiendada ja seadme elamus filme. On lihtne panna teie telefonile ta ja on mugav kasutada ja kasutada. Ruudu VR, saad imeline kogemus.

1. kirjeldus

Objektiiv: vaik

Diameeter: 42 mm

reguleeritav Vaatevälja koos pea pöörde

reguleeritav kaugus shortsight inimestele

reguleeritav õpilane vahemaa erinevate inimeste

soojuse hajumise auk moible telefon

Taotlus

1. somart telefon 4-6.0 tolli

2 värvi Valikud: must, valge

Märkus: buyerand #39; s logo saab printida toote ja koguse üle 300pcs

2. pakend detailid:

Jaemüügi maht: 22 * 16 * 12cm

Jaemüügi N.W:350g, G.W525g

Kartongist suurus: 615 * 450 * 320 mm 20tk/ctn

2. toote pildid5. C-Star lühitutvustus

C-STAR TÖÖSTUSLIKU LIMITED asutati 2000. Suurepärane võimalus moderniseeritud tootmisliinide, survevaluseadmed masin ja täiustatud muud nendega seotud seadmed, projekteerimine ja tootmine, C-TÄHT on võimalik vastu võtta ja toota erinevaid kaherattalise tasakaalu roller, käe tasakaalu roller, ise tasakaalustav sõidukite, elektripliit rula ja nagu OEM ja ODM tellimused. Meie tooted on järgmine suundumus selles valdkonnas ja ajakohastamine turu ja tarbijate vajaduste rahuldamiseks. Hea kvaliteedi ja maine toonud C-STAR palju kliente USA, Kagu-Aasias, Lähis-Idas, Euroopas, jne, rahvusvahelise ühenduse võtmine toimub! Kavandada ja toota ise tasakaalu Roller 2015 Brand ALUCARD, mis sai kohe väga kuum müük sport toote, kui see on käivitatud loodud C-TÄHT!
Paari:Ei Järgmise:3D VR prillid

Küsitlus