VR peakomplekti

VR peakomplekti

3D prillid VR kasti 3D virtuaalne reaalsus GlassesModel: CS-VR08Color: GreyThis VR lahter on suurepärane täiendus ja seadme elamus filme. See on lihtne panna teie telefonile ta

Toote üksikasjad

3D prillid VR kasti 3D virtuaalne reaalsus prillid

Mudel: CS-VR08

Värv: Hall

See VR lahter on suurepärane täiendus ja seadme elamus filme. See on lihtne panna teie telefonile ta on otstarbekas tegutseda ja kasutada. Ruudu VR, saad suurepärane kogemus.

1. kirjeldus

Materjal: jõupaber

Objektiiv: mittesfäärilisi suur lääts

Laenab läbimõõt: 37mm

Taotlus

Nutitelefoni 6.0-tolline

Värv: sama jõupaber

Märkus: Värv saab kohandada kogus üle 1000pcs

Pakkimine üksikasjad:

50pcs/ctn, 16KG

2. toote pildid


5. lühitutvustus C-Star

C-STAR TÖÖSTUSLIKU LIMITED asutati 2000. Suurepärane võimalus moderniseeritud tootmisliinid, survevaluseadmed masin ja advanced teiste nendega seotud seadmete projekteerimine ja tootmine, C-täht on vastvõetav ja OEM ja ODM tellimuste erinevate kaherattalise tasakaalu roller, käe tasakaalu roller, enese korrespondentkonto sõidukid, elektripliit rula jms valmistamiseks. Meie tooted on järgmine suundumus selle tööstuse ja all ajakohastamine turu ja tarbijate vajaduste rahuldamiseks. Hea kvaliteet ja maine toonud C-STAR paljud kliendid USAST, Kagu-Aasias, Lähis-Idas, Euroopas, jne, muutes aset rahvusvaheline ühendus! Projekteerida ja valmistada ise tasakaalu Roller 2015 Brand ALUCARD, millest sai kohe väga kuum-müüvad spordi toode, kui see on käivitatud loodud C-STAR!
Paari:Viinud elektripliit rula Järgmise:Virtuaalse reaalsuse kaitseprillid

Küsitlus